Ogłoszenie wyników konkursu literackiego "Ksiąg jestem niesyty"

Ogólne 12.04.2019

12 kwietnia 2019 r. o 14.00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Żninie odbyło się podsumowanie konkursu literackiego "Ksiąg jestem niesyty", który zorganizowany został z okazji Światowego Dnia Poezji. Dokonali tego pracowniocy książnicy: Barbara Filipiak i Aleksander Paradowski. Na spotkanie dotarły panie Antonina Marcinkowska i Joanna Kitaszewska oraz nieco później pani Marika Fryz, które odebrały nagrody książkowe.

Przypomnijmy, że Komisja konkursowa w składzie: Krystyna Lachowicz, Barbara Filipiak i Aleksander Paradowski dokonała prawidłowości nadesłanych odpowiedzi i stwierdziła przyznanie trzem osobom  ex aequo 1. miejsc ze względu na uzyskanie najwyższej liczby punktów, co oznacza, że wszystkie ich odpowiedzi były prawidłowe (20 pkt). Są to: Agata Szymańska, Antonina Marcinkowska, Natalia Tworkowska. 2. miejsce zajęła Joanna Kitaszewska (17 pkt.), a 3.  Marika Fryz.

Tym, którym nie udało się dzisiaj do biblioteki dotrzeć, zapraszamy po odbiór upominków książkowym w dogodnym dla Państwa czasie.