Spotkanie z Kicią Kocią w bibliotece

Ogólne 14.10.2019

11 października 2019 r. w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Żninie odbyła się impreza biblioteczna pt. "Spotkanie z Kicią Kocią w bibliotece" zorganizowane we współpracy ze sklepem Leo Zabawek Król.

Film ze spotkania:https://youtu.be/DwZ2yC-Bq5M

Dzieci wraz z rodzicami obejrzały prezentację "Kicia Kocia gotuje", przygotowaną przez czytelniczkę Mariannę Jułgę wraz z mamą Iwoną. Następnie bibliotekarka Beata Garbacz przeczytała książeczkę "Kicia Kocia w bibliotece", która przybliżyła dzieciom funkcjonowanie biblioteki. Można było zapoznać się również z innymi książeczkami z serii o Kici Koci.

Dzieci uczestniczyły w kocich zabawach ruchowo-muzycznych (np. "Kocia gimnastyka", "Rób to, co kotek", "Kocie grzbiety") oraz w zajęciach plastycznych (kolorowały wizerunek Kici Koci).

Sklep Leo Zabawek Król reprezentowała pani Monika Rusińska, która obdarowała dzieci upominkami w postaci książeczek z serii "Kicia Kocia" ufundowanymi przez sklep.

Wszyscy mali uczestnicy imprezy bibliotecznej otrzymali imienne dyplomy - "Tytuł Przyjaciela Kici Koci", a także mogli zrobić sobie zdjęcie z maskotką Kici Koci.