Popołudnie z planszówkami

Dodano 09 grudnia 2023
Popołudnie z planszówkami

Podróżnik Piotr Wnuk w żnińskiej bibliotece - zapraszamy!

11 grudnia (poniedziałek) zapraszamy na dwa spotkania z podróżnikiem Piotrem Wnukiem.

Dodano 07 grudnia 2023
Podróżnik Piotr Wnuk w żnińskiej bibliotece - zapraszamy!

Zapraszamy na spotkanie Młodzieżowego Klubu Podróżnika

Zapraszamy na spotkanie Młodzieżowego Klubu Podróżnika: Włóczęga po Azji Południowo-Wschodniej z Piotrem Wnukiem już 11 grudnia 2023 r.

Dodano 07 grudnia 2023
Zapraszamy na spotkanie Młodzieżowego Klubu Podróżnika

Władze Gminy Żnin z gratulacjami w bibliotece

28 listopada 2023 r.  naszą bibliotekę odwiedziły władze Gminy Żnin z gratulacjami dla Pani Dyrektor Beaty Czaczyk i pracownicy książnicy Barbary Filipiak, które w ostatnim czasie otrzymały Odznaki Honorowe "Zasłużony dla Kultury polskiej".

Dodano 29 listopada 2023
Władze Gminy Żnin z gratulacjami w bibliotece

Wystawa gadżetów lotniczych Stasia Sopińskiego

28 listopada 2023 w auli żnińskiej biblioteki odbył się wernisaż wystawy z cyklu "Wielkie pasje małych hobbystów".

Dodano 29 listopada 2023
Wystawa gadżetów lotniczych Stasia Sopińskiego