O sensacjach i sekretach z dr. Adamem Węsierskim

22 listopada 2023 r. w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Żninie odbyło się spotkanie autorskie z historykiem dr. Adamem Węsierskim, który zajmuje się analizą działalności komunistycznych służb: Urzędu Bezpieczeństwa (UB) oraz Służby Bezpieczeństwa (SB).

O sensacjach i sekretach z dr. Adamem Węsierskim

Wystawa gadżetów lotniczych Stasia Sopińskiego

Już 28 listopada (wtorek) o godz. 11.00 zapraszamy na otwarcie wystawy gadżetów związanych z lotnictwem.

Wystawa gadżetów lotniczych Stasia Sopińskiego

"Pacjent" - 24.11.2023 r.

24 listopada odbyło się w naszej książnicy spotkanie miłośników komiksu. Tym razem klubowicze dyskutowali na temat powieści graficznej "Pacjent". Non Stop Comics

7C na lekcji bibliotecznej

W piątek, 17 listopada w progach biblioteki gościliśmy klasę 7C ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Żninie wraz z nauczycielem, panem Sławomirem Kujawą.

Dodano 22 listopada 2023
7C na lekcji bibliotecznej

Spotkanie autorskie z dr. Adamem Węsierskim

22listopada 2023 r. zapraszamy na spotkanie autorskie z dr. Adamem Węsierskim, który opowie o sensacjach i sekretach bezpieki