Wystawa z okazji 145. rocznicy urodzin słynnego żninianina - Franza Arnolda

Dodano 21 listopada 2023
Wystawa z okazji 145. rocznicy urodzin słynnego żninianina - Franza Arnolda

Recital poetycko-muzyczny Piotra Pilarskiego

ANIMUS - SERCE MOJE... To recital poetycko-muzyczny Piotra Pilarskiego, którego mogliśmy posłuchać 15 listopada 2023 r. w naszej bibliotece.

Dodano 16 listopada 2023
Recital poetycko-muzyczny Piotra Pilarskiego

Jubileusz 25-lecia Klubu Podróżnika

10 listopada 2023 r. obchodziliśmy jubileusz 25-lecia Klubu Podróżnika działającego w naszej bibliotece. Frekwencja przeszła najśmielsze oczekiwania.

Dodano 15 listopada 2023
Jubileusz 25-lecia Klubu Podróżnika

Ogólnopolski Dzień Biblioterapii

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Biblioterapii odwiedziły nas przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola ,,U Boba” z grupy Jeżyki.

Dodano 14 listopada 2023
Ogólnopolski Dzień Biblioterapii

Animus - serce moje... Zapraszamy!

Dodano 13 listopada 2023
Animus - serce moje... Zapraszamy!

Z wizytą u Jeżyków

9 listopada pani Ewa z Oddziału dla Dzieci gościła w Niepublicznym Przedszkolu ,,U Boba” w grupie Jeżyków.

Dodano 13 listopada 2023
Z wizytą u Jeżyków