Bajkowe spotkanie z Czerwonym Kapturkiem

Dzisiaj (13 października) w ramach zajęć ,,Piątkowe podróże do krainy bajek i baśni”, bibliotekarka z oddziału dla dzieci udała się do Przedszkola nr 1 im. Marii Konopnickiej do grup ,,Misie” i ,,Żabki”.

Dodano 13 października 2023
Bajkowe spotkanie z Czerwonym Kapturkiem

Zapraszamy na wystawę fotografii

Dodano 13 października 2023
Zapraszamy na wystawę fotografii

Warsztaty lepienia z gliny

Dodano 12 października 2023
Warsztaty lepienia z gliny

Wystawa kolekcji dzwoneczków Iwony Bartczak

Dodano 11 października 2023
Wystawa kolekcji dzwoneczków Iwony Bartczak

Koszyczki ze sznurka

10 października odbyło się spotkanie sympatycznych pań ze żnińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Dodano 10 października 2023
Koszyczki ze sznurka

Lekcja biblioteczna dla uczniów szkoły podstawowej

10 października odwiedziły nas dzieci z klasy II b ze Szkoły podstawowej nr 1 w Żninie.

Dodano 10 października 2023
Lekcja biblioteczna dla uczniów szkoły podstawowej