Zapraszamy seniorów na warsztaty!

8 sierpnia 2023 r. w naszej książnicy odbędą się warsztaty lepienia z gliny dla seniorów. Obowiązują zapisy.

Dodano 01 sierpnia 2023
Zapraszamy seniorów na warsztaty!

Retro zabawy w Bibliotece - zajęcia wakacyjne dla dzieci.

1 sierpnia na zajęciach wakacyjnych w bibliotece przypomnieliśmy sobie dziecięce zabawy naszych dziadków i rodziców.

Dodano 01 sierpnia 2023
Retro zabawy w Bibliotece - zajęcia wakacyjne dla dzieci.

Szkło, śnieg i jabłka oraz inne historie - 28.07.2023 r.

28 lipca odbyło się kolejne spotkanie Żbika.  Klubowicze omawiali zbiór komiksowych adaptacji trzech opowiadań słynnego pisarza Neila Gaimana.

Dodano 31 lipca 2023
Szkło, śnieg i jabłka oraz inne historie - 28.07.2023 r.

Bawimy się w teatrzyk kamishibai - zajęcia wakacyjne dla dzieci

27 lipca na wakacyjnych zajęciach w bibliotece tworzyliśmy opowieści w teatrzyku kamishibai

Dodano 28 lipca 2023
Bawimy się w teatrzyk kamishibai - zajęcia wakacyjne dla dzieci

"Co w trawie piszczy?" - zajęcia wakacyjne dla dzieci

Za nami zajęcia wakacyjne pt. "Co w trawie piszczy?"

Dodano 25 lipca 2023