"Joker: Zabójczy uśmiech" - 30.08.2023 r.

30 sierpnia odbyło się kolejne spotkanie ŻBIKa!

Dodano 31 sierpnia 2023

Prelekcja i prezentacja broni współczesnej i historycznej - zapraszamy do Biblioteki!

Pasjonaci broni historycznej i współczesnej opowiedzą m.in. o zasadach dostępu do broni, obalą wszelkie mity dotyczące jej użytkowania oraz zaprezentują eksponaty ze swojej kolekcji.

Dodano 29 sierpnia 2023
Prelekcja i prezentacja broni współczesnej i historycznej  - zapraszamy do Biblioteki!

Mamy to!

Drodzy Czytelnicy, nasza Biblioteka ponownie otrzymała ‘’Dofinansowanie ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji  Narodowego  Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021-2025’’

Dodano 29 sierpnia 2023
Mamy to!

Wakacje z Biblioteką

Zapraszamy na wakacje w bibliotece!

Dodano 25 sierpnia 2023
Wakacje z Biblioteką