Sukces tkwi w kobiecie - event modowo-kosmetyczny

SUKCES TKWI W KOBIECIE - niezwykły event modowo-kosmetyczny zorganizowany dla Pań przez Sarę Otto - Make up, Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Żninie, Żniński Dom Kultury odbył się 8 marca 2024 r. w Dniu Kobiet.

Dodano 10 marca 2024
Sukces tkwi w kobiecie - event modowo-kosmetyczny

Uwaga!

Dodano 08 marca 2024
Uwaga!

Dodano 08 marca 2024

Konkurs plastyczny dla dzieci

Dodano 05 marca 2024
Konkurs plastyczny dla dzieci

Uczniowie obejrzeli biblioteczne wystawy

1 marca Bibliotekę odwiedzili uczniowie 7a i 7b ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Żninie.

Dodano 04 marca 2024
Uczniowie obejrzeli biblioteczne wystawy