Filia w Gorzycach

CZWARTEK 9:00-17:00
PIĄTEK 9:00-17:00

Kolejni laureaci

Bracia Miłoszek i Franek Gic - wierni czytelnicy Filii Bibliotecznej w Gorzycach, kolejny raz zostali laureatami programu czytelniczego "Mała książka- wielki człowiek". Serdeczne gratulacje!

Dodano 19 kwietnia 2024
Kolejni laureaci

LEKCJA BIBLIOTECZNA W FILII BIBLIOTECZNEJ W GORZYCACH

12 kwietnia 2024 r. Filię biblioteczną w Gorzycach odwiedziła grupa Jeżyków z Przedszkola w Gorzycach.

Dodano 12 kwietnia 2024
LEKCJA BIBLIOTECZNA W FILII BIBLIOTECZNEJ W GORZYCACH

Rodzinne Czytanie w Gorzycach

14 marca 2024r. w Filii bibliotecznej w Gorzycach odbyła się kolejna edycja „Rodzinnego Czytania”, w ramach akcji czytelniczej „ Gorzyce czytają”.

Dodano 15 marca 2024
Rodzinne Czytanie w Gorzycach

Kolejne spotkanie z japońskim teatrzykiem kamishibai

23 lutego 2024 r. w Filii bibliotecznej w Gorzycach odbyło się kolejne spotkanie z japońskim teatrzykiem kamishibai.

Dodano 28 lutego 2024
Kolejne spotkanie z japońskim teatrzykiem kamishibai

Teatrzyk kamishibai w Filii bibliotecznej w Gorzycach

22 lutego 2024 r. dzieci wraz z opiekunami poznały bajkę pt.” Królowa pszczół” i z zainteresowaniem  śledziły przygody królewicza Głuptaska.

Dodano 22 lutego 2024
Teatrzyk kamishibai w Filii bibliotecznej w Gorzycach

Ferie w Gorzycach

16 lutego 2024r. do Filii Bibliotecznej w Gorzycach powrócił teatrzyk kamishibai, czyli teatr ilustracji rodem z Japonii, z nowymi ciekawymi historiami.

Dodano 19 lutego 2024
Ferie w Gorzycach