Filia w Gorzycach

CZWARTEK 9:00-17:00
PIĄTEK 9:00-17:00

Ferie w Gorzycach

16 lutego 2024r. do Filii Bibliotecznej w Gorzycach powrócił teatrzyk kamishibai, czyli teatr ilustracji rodem z Japonii, z nowymi ciekawymi historiami.

Dodano 19 lutego 2024
Ferie w Gorzycach

Walentynki w Gorzycach

Kreatywne Walentynki w Filii Bibliotecznej w Gorzycach z magicznym teatrzykiem kamishibai.

Dodano 15 lutego 2024
Walentynki w Gorzycach

Rodzinne Czytanie w Gorzycach

1 lutego 2024r. w Bibliotece w Gorzycach odbyło się pierwsze w nowym roku „ Rodzinne Czytanie”, w ramach akcji czytelniczej „ Gorzyce Czytają”.

Dodano 06 lutego 2024
Rodzinne Czytanie w Gorzycach

28 września 2023 r. w Filii bibliotecznej w Gorzycach odbyło się kolejne „Rodzinne Czytanie”  w ramach akcji  „Gorzyce Czytają”.

Dodano 02 października 2023

Gorzyce czytają

31 maja 2023 r. w Filii bibliotecznej w Gorzycach odbyło się kolejne spotkanie w ramach akcji czytelniczej "Gorzyce czytają".

Dodano 01 czerwca 2023
Gorzyce czytają

Lekcja biblioteczna w Filii w Gorzycach

27 kwietnia 2023 r. uczniowie klasy „0” Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Gorzycach , razem z wychowawczynią Olgą Michałowicz, wybrali się do Filii Bibliotecznej w Gorzycach i uczestniczyli w lekcji bibliotecznej pt. „Wchodzimy w świat książek”.

Dodano 28 kwietnia 2023
Lekcja biblioteczna w Filii w Gorzycach