03 lutego 2023 Ferie w Bibliotece - zajęcia plastyczne i zimowe łamigłówki

Ferie w Bibliotece - zajęcia plastyczne i zimowe łamigłówki

Za nami już dwa dnia świetnej zabawy w Bibliotece :)
Na pierwszych zajęciach 31 stycznia udaliśmy się na ulicę Czereśniową. Dowiedzieliśmy się jak mieszkańcy przygotowują się do świat Bożego Narodzenia. Każdy uczestnik zajęć mógł sam do ilustracji stworzyć swój własny tekst. Pomysłów było co niemiara. Następnie dzieci rysowały drzewa i to, jak wyglądają o każdej porze roku oraz czym się charakteryzują. W naszej zabawie wzięli udział goście Burmistrz Żnina Robert Luchowski oraz Dawid Kolasa Dyrektor Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Gminy Urzędu Miejskiego w Żninie,  którzy również wykonali swoje rysunki. Na koniec zajęć dzieci bawiły się klockami ,,patyczakami”, z których powstała ogromna wieża.

Natomiast 1 lutego ,,łamaliśmy” sobie głowy rozwiązując zimowe quizy, zagadki, krzyżówki. Wielką frajdą dla dzieci było pokolorowanie i wycięcie swojej maski karnawałowej.
Było dużo śmiechu i zabawy. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzeń i zapraszamy na pozostałe zajęcia w ramach „Naj…fajniejszych Ferii” w żnińskiej książnicy.