Filia nr 1 w Żninie

Poniedziałek  9:00 - 17:00
Wtorek 10:00 -18:00

Gratulacje dla Grzesia

Grześ Szymański, czytelnik Filii Bibliotecznej nr 1 w Żninie został laureatem programu czytelniczego "Mała książka - wielki człowiek" i odebrał dyplom oraz upominki. Serdeczne gratulacje dla Grzesia

Dodano 20 grudnia 2023
Gratulacje dla Grzesia

O Annie German raz jeszcze

Dodano 29 czerwca 2017

"Ostatnie lato" w filii bibliotecznej nr 1 w Żninie

Prusy Wschodnie, sierpień 1939 roku. Rodzice Charlotte von Datski wydają wspaniały bal, żeby uczcić jej osiemnaste urodziny. Tego samego wieczoru hrabia Claus von Letteberg prosi dziewczynę o rękę. Niestety zaraz po ślubie okazuje się, że wymarzone małżeństwo zupełnie nie przypomina naiwnych wizji, jakie snuła w swoim pamiętniku zakochana nastolatka.

Dodano 21 czerwca 2017

Wakacje letnie w filii nr 1 w Żninie