04 maja 2023 Nauka i zabawa w filii w Brzyskorzystewku

Nauka i zabawa w filii w Brzyskorzystewku

Co jest najlepsze na nudę? Przyjść do biblioteki. Tutaj zawsze spędzisz miło czas!
24 kwietnia w filii w Brzyskorzystewku odbyła się lekcja biblioteczna. Dzieci w skupieniu rysowały, budowały z klocków LEGO, układały puzzle, grały w gry planszowe.
Dla przypomnienia: czekamy na Was w każdy poniedziałek od godziny 14.30 do 17.00 w bibliotece w Brzyskorzystewku. Przyprowadźcie kolegów i koleżanki.
Zapraszamy serdecznie!!!