30 października 2023 Rodzinne Czytanie w Gorzycach

Rodzinne Czytanie w Gorzycach

26 października 2023 r. do fili bibliotecznej w Gorzycach licznie przybyli na jesienne „Rodzinne Czytanie”, w ramach akcji czytelniczej „Gorzyce Czytają”, nasi wspaniali sympatycy książek.
Spotkanie było okazją do nagrodzenia laureatów programu „ Mała książka- wielki człowiek” dyplomami i upominkami, które wręczyła dzieciom pani Dyrektor Biblioteki Beata Czaczyk.
Zaprezentowane zostały nowo zakupione do biblioteki książki dla dzieci i dorosłych czytelników, które wzbudziły duże zainteresowanie uczestników spotkania.
Z zainteresowaniem wszyscy wysłuchali pięknie przeczytanych książeczek dla dzieci.
Do grona naszych czytelników dołączył najmłodszy, bo 7 miesięczny Ignaś, który już po raz drugi uczestniczył w spotkaniu wraz z mamą i starszymi braćmi.
W tradycyjnym już konkursie zagadek zwyciężyła Gabrysia, ale gratulacje należą się wszystkim dzieciom, które trafnie odpowiadały i zbierały cukierki jako nagrody.
Na zakończenie sympatycznego spotkania wszyscy zostali odznaczeni naklejkami ” Super czytelnik” i upominkami książkowymi.
Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie i miłe spędzenie czasu w filii bibliotecznej w Gorzycach.