22 kwietnia 2024 STAR WARS DAY z naszą biblioteką - część 1

STAR WARS DAY z naszą biblioteką - część 1

20 kwietnia 2024 r. w godz. od 10.00 do 17.00 w Cukrowni Żnin odbył event STAR WARS DAY, na którym spotkali się fani Gwiezdnych Wojen z całej Polski.
Wydarzenie zainicjowała w 2020 r. nasza książnica, a corocznie fanów Star Wars Day w Żninie przybywa.
Organizatorami wydarzenia byli: Starostwo Powiatowe w Żninie Powiat Żniński, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie, Cukrownia Żnin, Polish Garrison 501st Legion, (specjalne podziękowania dla Magdalena Ithilnar Stawniak) Pałuki WARTO, Rebel Legion Eagle Base i Mando Mercs Costume Club.
Opiekę medialną zapewniła TVP3 Bydgoszcz, a Bank Spółdzielczy "Pałuki" w Żninie oraz Dom-Bruk Paweł Domagała wspomogli realizację eventu.
Wydarzenie Honorowym Patronatem objął Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki.