27 lutego 2023 Uroczyste wręczenie nagród za udział w konkursach zorganizowanych przez żnińską bibliotekę

27 lutego odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w konkursach zorganizowanych przez żnińską bibliotekę.

Laureaci odebrali swoje nagrody za:
•,,Barwny karnawał” – konkurs plastyczny ma maskę karnawałową
• ,,Kochamy zimę i śnieżynki. Malujemy bałwankom wesołe minki”
• Internetowy konkurs walentynkowy dla dzieci
• Walentynkową recenzję książki dla dorosłych.

Dyplomy oraz nagrody wręczała Dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Żninie pani Beata Czaczyk oraz sponsorzy: Pani Beata Kostrzewska Dyrektor PKO oddział w Żninie, Agro – Pałuki Sylwia i Waldemar Ciesielscy oraz Katarzyna Rodziewicz Kustosz Dwór Marzeń.
Dziękujemy także Radio Żnin FM za patronat medialny.
Gratulujemy wszystkim laureatom i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.