08 maja 2023 Walczyli o Puchar Burmistrza Żnina

Walczyli o Puchar Burmistrza Żnina

29 kwietnia 2023 r. w naszej Książnicy odbyły się MISTRZOSTWA PAŁUK O PUCHAR BURMISTRZA ŻNINA
Nagrody zwycięzcom wręczyła Zastępca Burmistrza Żnina Halina Rosiak-Kozłowska.
Przypominamy, że w rozgrywkach szachowych zmierzyło się 48 zawodniczek i zawodników. Rywalizacja była zacięta.
Puchar Burmistrza Żnina i nagrodę główną w wysokości 500 zł zdobył Karol Kacprzak (Rodło Opole) . Drugie miejsce zajął Michał Mazurkiewicz (WKS Kopernik Wrocław) , a trzecie Kacper Kacprzak (Rodło Opole) .
Damian Majdan (Baszta Żnin) uplasował się na czwartej pozycji, a Mistrzem Pałuk został Kacper Czaczyk ze Żnina.
Wśród kobiet najlepszą zawodniczką okazała się Julia Rocławska (Chemik Bydgoszcz).
Sędzią głównym turnieju był Piotr Szybowicz, a sędzia rundowym Piotr Konieczyński.
PATRONAT HONOROWY NAD PRZEDSIĘWZIĘCIEM OBJĄŁ BURMISTRZ ŻNINA ROBERT LUCHOWSKI.