06 czerwca 2023 Zakup nowości dzięki współpracy z żnińskim MOPS-em

Zakup nowości dzięki współpracy z żnińskim MOPS-em

Dzięki współpracy Biblioteki z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Żninie i wspólnemu projektowi, którego celem jest aktywizacja rodzin, pomoc różnym grupom społecznym i walka z uzależnieniami, pozyskano środki na zakup książek i gier planszowych.
Zakupione do biblioteki książki dotyczą ważnych i trudnych aspektów życia człowieka i podejmują m.in. takie tematy jak: przemoc w rodzinie, psychologia, walka z uzależnieniami, emocje, rozwój osobisty, tożsamość płciowa Są to zarówno poradniki, jak i powieści czy komiksy - dla dorosłych i dla dzieci.
Wzbogaciliśmy również naszą ofertę o szereg gier planszowych, które posłużą zarówno edukacji najmłodszych (logopedia, rozpoznawanie kolorów i kształtów, poszerzanie wiedzy o świecie) ale również umilą wspólne spędzanie czasu całej rodzinie.
W imieniu naszym i Naszych Czytelników dziękujemy Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Żninie za przekazane środków na tak ważny cel.