06 lutego 2024 Rodzinne Czytanie w Gorzycach

Rodzinne Czytanie w Gorzycach

1 lutego 2024r. w Bibliotece w Gorzycach odbyło się pierwsze w nowym roku „ Rodzinne Czytanie”, w ramach akcji czytelniczej „ Gorzyce Czytają”.
Serdecznie powitaliśmy nowych sympatycznych miłośników książek, którzy się zapisali do biblioteki i zostali naszymi czytelnikami.
Spotkanie stało się okazją do wręczenia dyplomów i upominków Antkowi i Kacperkowi, laureatom projektu czytelniczego „Mała książka- wielki człowiek”.
Również i tym razem nie zabrakło polecajek książkowych , wśród których znalazły się nowości książkowe, zarówno dla dzieci jak i dorosłych czytelników. Polecane książki bardzo się spodobały i szybko znalazły swoich czytelników.
Wszyscy z zainteresowaniem słuchaliśmy pięknie przeczytanych książeczek, a czytających, zarówno dzieci jak i dorosłych uczestników spotkania, nagrodziliśmy brawami i upominkami.
Tradycją naszych spotkań stał się konkurs zagadek, na które dzieci chętnie odpowiadały , za co zostały nagrodzone pluszakami.
Na zakończenie spotkania degustowaliśmy pyszne rogaliki, które przyniosła jedna z uczestniczek naszego „ Rodzinnego Czytania” .
Jak zwykle było miło i kreatywnie
Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie i do zobaczenia na kolejnym „Rodzinnym Czytaniu”.