02 października 2023 Rodzinne Czytanie w Gorzycach

Rodzinne Czytanie w Gorzycach

28 września 2023 r. w Filii bibliotecznej w Gorzycach odbyło się kolejne „Rodzinne Czytanie”  w ramach akcji  „Gorzyce Czytają”. Oklaskami przywitaliśmy nowych miłych uczestników – sympatyków książek. W trakcie spotkania Martynka Gałgańska przekazała oryginalny własnoręcznie wykonany prezent dla Biblioteki, a Gabrysia  Tomaszewska przeczytała piękne swoje autorskie opowiadanie pt. „ Wspomnienie wakacji”. Nie zabrakło polecajek książkowych, niedawno zakupionych nowości, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych czytelników. Polecane książki zaraz po spotkaniu znalazły swoich wiernych czytelników. Wszyscy z uwagą słuchaliśmy czytanych przez uczestników spotkania książeczek. Tradycyjnie odbył się konkurs zagadek dla dzieci. Tym razem wszystkim maluchom udało się  wspaniale odpowiedzieć na dość trudne zagadki i zostały nagrodzone upominkami książkowymi. Gratulacje!

Serdecznie dziękujemy za miłe i kreatywne spotkanie. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu.:)