Czar porcelany w bibliotece

Dodano 28 września 2023
Czar porcelany w bibliotece

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się 26 września o godzinie 16.00. Omawianą książką będą "Rywalki" Gill Paul.

Dodano 26 września 2023
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

"Kartka z kokardką" zajęcia plastyczne dla przedszkolaków

22 września w murach naszej biblioteki gościliśmy przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 1 im. Marii Konopnickiej w Żninie z grupy ,,MISIE”.

Dodano 22 września 2023

W górach Karakorum z Moniką Zakrzewską - 18.09.2023 r.

18 września 2023 r. gościem Klubu Podróżnika działającego w żnińskiej bibliotece była żninianka Monika Zakrzewska, która opowiedziała o swojej wyprawie trekkingowej do Pakistanu w górach Karakorum.

Dodano 22 września 2023
W górach Karakorum z Moniką Zakrzewską - 18.09.2023 r.