Wystawa Wydawnictwa Zakamarki

Od dzisiaj w czytelni można oglądać wystawę Wydawnictwa Zakamarki dotyczącą serii książeczek dla najmłodszych o Albercie Albertsonie.

Wystawa Wydawnictwa Zakamarki

Dyżur wypożyczalni dla dorosłych

Dyżur wypożyczalni dla dorosłych

"Sówki" w bibliotece

9 grudnia odwiedziły nas dzieci z przedszkola ,,U Boba” z grupy Sówki.

Jerzy Lach w Bibliotece

9 grudnia 2022 r. w naszej Książnicy gościł pan Jerzy Lach - reżyser, pisarz, poeta.

Jerzy Lach w Bibliotece

Spotkania autorskie dla młodzieży z Maciejem Bukowskim

Spotkanie miało niecodzienną formę stand-up comedy.

Dodano 07 grudnia 2022
Spotkania autorskie dla młodzieży z Maciejem Bukowskim