Spotkanie Klubu Komiksowego ŻBIK

Dodano 24 lutego 2023
Spotkanie Klubu Komiksowego ŻBIK

"Dni piasku" - 24.02.2023 r.

24 lutego klubowicze Żbika omawiali znakomitą powieść graficzną "Dni piasku", uznanej artystki - Aimee De Jongh!

Dodano 24 lutego 2023

Dodano 23 lutego 2023

Potyczki językowe w bibliotece

23 lutego z kolejną grupą uczniów z klasy IV ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Żninie świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego.

Dodano 23 lutego 2023
Potyczki językowe w bibliotece

Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego w książnicy odbyły się potyczki językowe ,,Z ortografią na Ty”, w których wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 z klasy IV i V.

Dodano 21 lutego 2023