Lekcja biblioteczna

21 kwietnia naszą bibliotekę odwiedziły dzieci z oddziału zerowego ze Szkoły Podstawowej nr 5.

Dodano 26 kwietnia 2023
Lekcja biblioteczna

"Następnym razem wszystko będzie jak trzeba" - 21.04.2023 r.

Dnia 21 kwietnia odbyło się w naszej książnicy spotkanie Żbika. Tym razem odwiedziliśmy Skandynawię, omawiając obyczajowy komiks "Następnym razem wszystko będzie jak trzeba".

Dodano 26 kwietnia 2023

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Dodano 25 kwietnia 2023
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Star Wars Day

Dodano 22 kwietnia 2023
Star Wars Day

Lekcja biblioteczna dla przedszkolaków

8 kwietnia gościliśmy w progach naszej książnicy dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 im. Marii Konopnickiej w Żninie.

Dodano 21 kwietnia 2023
Lekcja biblioteczna dla przedszkolaków