Warsztaty "Szalony naukowiec"

Kolejne zajęcia w bibliotece w ramach ferii zimowych.

Dodano 09 lutego 2023

Gali Czytelnika ciąg dalszy

Najlepsza czytelniczka w kategorii 8-15 lat - Gabriela Tomaszewska z Gorzyc, która przeczytała 94 książki, odebrała nagrodę.

Dodano 06 lutego 2023
Gali Czytelnika ciąg dalszy

Kalendarz wydarzeń - luty

Dodano 06 lutego 2023
Kalendarz wydarzeń - luty

Gala Czytelnika 2022

Za nami III edycja Gali Czytelnika 2022, która odbyła się 2 lutego 2022 r. w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Żninie.

Dodano 03 lutego 2023
Gala Czytelnika 2022