Dyżur wypożyczalni dla dorosłych

Dodano 12 stycznia 2023
Dyżur wypożyczalni dla dorosłych

Zapraszamy na "Popołudnie z grami"

Dodano 11 stycznia 2023
Zapraszamy na

Zajęcia plastyczne z okazji Dnia Babci i Dziadka

11 stycznia odwiedziły nas dzieci z przedszkola ,,U Boba” z grup Sówki i Zajączki, które uczestniczyły w warsztatach plastycznych, pt. ,,Zamiast kwiatka na Dzień Babci i Dziadka”.

Dodano 11 stycznia 2023
Zajęcia plastyczne z okazji Dnia Babci i Dziadka

Kolejne zbiory żnińskiej biblioteki zdigitalizowane!

Dzięki współpracy z Pracownią Digitalizacji Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy udało nam się zdigitalizować roczniki tygodnika "Pałuki".

Dodano 09 stycznia 2023
Kolejne zbiory żnińskiej biblioteki zdigitalizowane!

Wystawa z okazji 104. Rocznicy Powstania Wielkopolskiego

Z okazji 104. Rocznicy Powstania Wielkopolskiego Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie zaprasza do obejrzenia wystawy prezentującej fragmenty rękopisu Wawrzyńca Nowaka - uczestnika powstania.

Dodano 04 stycznia 2023
Wystawa z okazji 104. Rocznicy Powstania Wielkopolskiego

Kolejna edycja konkursu "Dzieci nagrywają audiobooki" - zapraszamy!

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji nagrywania audiobooków. Tym razem po hasłem ,,Nagrywanki – Usypianki”.

Dodano 02 stycznia 2023
Kolejna edycja konkursu