Popołudnie z grami planszowymi - 12.11.2022 r.

Sobotnie spotkanie Klubu Miłośników Planszówek już za nami.

Dodano 12 listopada 2022
Popołudnie z grami planszowymi - 12.11.2022 r.

Spotkanie autorskie z Karolem Soberskim

Gościem Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Żninie był Karol Soberski.

Dodano 10 listopada 2022
Spotkanie autorskie z Karolem Soberskim

Warsztaty MEMO

Dodano 09 listopada 2022
Warsztaty MEMO

Gorzyce czytają

7 października 2022r. w Filii bibliotecznej w Gorzycach miało miejsce kolejne rodzinne czytanie mieszkańców Gorzyc i okolic w ramach akcji „Gorzyce Czytają”.

Dodano 08 listopada 2022
Gorzyce czytają

Warsztaty dekoracji pierników z Leszkiem Malakiem

Dnia 7 listopada odbyły się w naszej książnicy warsztaty dekoracji pierników. Warsztaty prowadził Pan Leszek Malak, który swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem zainteresował zebranych.

Dodano 07 listopada 2022
Warsztaty dekoracji pierników z Leszkiem Malakiem

Uroczyste wręczenie dokumentów związanych z powołaniem Dyrektor Beaty Czaczyk na kolejną kadencję

31 października Burmistrz Żnina Robert Luchowski powołał Beatę Czaczyk na stanowisko Dyrektora Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Żninie na lata 2022-2029.

Dodano 04 listopada 2022