Uwaga!

Zakończyły się zapisy na warsztaty CZEKOLADOWE i "Szalony naukowiec"! Zapraszamy do zapisywania się na WARSZTATY RADIOWE!

Dodano 30 stycznia 2023
Uwaga!

Naj... fajniejsze Ferie w Bibliotece - program zajęć!

Zapraszamy do spędzenia ferii z Biblioteką!

Dodano 28 stycznia 2023
Naj... fajniejsze Ferie w Bibliotece - program zajęć!

Najlepszy komiks 2022 roku - 27.01.2023 r.

Dziś w naszej książnicy, członkowie Klubu Żbik wybrali najlepszy komiks, spośród tych, które omawiali w 2022 roku.

Dodano 28 stycznia 2023
Najlepszy komiks 2022 roku  - 27.01.2023 r.

"Spacerując z książkami" Carsten Henn - 24.01.2023 r.

24 stycznia odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Powieścią, nad którą pochyliliśmy się tym razem był "Spacerujący z książkami" Carsten Henn.

Dodano 25 stycznia 2023

Osobowość Roku 2022 - nominacja dla dyrektor żnińskiej biblioteki Beaty Czaczyk

Miło nam poinformować, że dyrektor żnińskiej biblioteki pani Beata Czaczyk otrzymała nominację do tytułu "Osobowość Roku 2022".

Dodano 24 stycznia 2023
Osobowość Roku 2022 - nominacja dla dyrektor żnińskiej biblioteki Beaty Czaczyk