Ferie w Bibliotece - zajęcia plastyczne i zimowe łamigłówki

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzeń i zapraszamy na pozostałe zajęcia w ramach „Naj…fajniejszych Ferii” w żnińskiej książnicy.

Ferie w Bibliotece - zajęcia plastyczne i zimowe łamigłówki

Warsztaty radiowe

3 lutego odbyły się warsztaty radiowe, które poprowadziła pani Anna Jarecka - dziennikarka Radia Żnin FM.

Warsztaty radiowe

Gorzyce czytają... w styczniu

27 stycznia 2023 r. W Filii Bibliotecznej w Gorzycach odbyło się spotkanie czytających rodzin w ramach akcji „ Gorzyce Czytają".

Gorzyce czytają... w styczniu

Konkurs plastyczny dla dzieci na kreatywną maskę karnawałową trwa

Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w kolejnym konkursie. Waszym zdaniem będzie wykonanie kolorowej, kreatywnej maski na bal karnawałowy.

Dodano 01 lutego 2023
Konkurs plastyczny dla dzieci na kreatywną maskę karnawałową trwa

Przedłużamy do końca lutego konkurs "Nagrywanki-usypianki".

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji nagrywania audiobooków. Tym razem po hasłem ,,Nagrywanki – Usypianki”.

Dodano 01 lutego 2023
Przedłużamy do końca lutego konkurs

Pierwsze zajęcia w ramach "Naj...fajniejszych Ferii w Bibliotece"

31 styczna zapraszamy na pierwsze zajęcia, które rozpoczną ,,Naj…Fajniejsze ferie w bibliotece”.

Dodano 30 stycznia 2023
Pierwsze zajęcia w ramach