Portret mojej Mamy

Z okazji Dnia Matki w filii bibliotecznej w Brzyskorzystewku odbyły się zajęcia plastyczne pt. "Portret mojej mamy"

Portret mojej Mamy

Dzień Kobiet w filii bibliotecznej w Brzyskorzystewku

Z okazji Dnia Kobiet w filii bibliotecznej w Brzyskorzystewku przygotowano spotkanie dla pań z okazji ich święta.

Dzień Kobiet w filii bibliotecznej w Brzyskorzystewku

Gorzyce czytają... w grudniu

21 grudnia 2022 r. w Filii Bibliotecznej w Gorzycach odbyło się ostatnie w tym roku "Rodzinne Czytanie" w ramach akcji "Gorzyce Czytają".

Gorzyce czytają... w grudniu

Michał Szulim w Klubie Podróżnika - 19.12.2022 r.

"Watykan od środka" - Watykan oczami Michała Szulima.

Dodano 19 grudnia 2022
Michał Szulim w Klubie Podróżnika - 19.12.2022 r.

Lekcja biblioteczna dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Żninie

16 grudnia odbyła się lekcja biblioteczna, w której wzięli udział uczniowie z klasy IV a i c ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Żninie.

Dodano 16 grudnia 2022
Lekcja biblioteczna dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Żninie

Spotkanie Klubu Komiksu (ŻBIK) - 16.12.2022 r.

Tym razem dyskutowaliśmy na temat komiksu "Śmierć Stalina".

Dodano 16 grudnia 2022
Spotkanie Klubu Komiksu (ŻBIK) - 16.12.2022 r.