Dr Dariusz Tomasz Lebioda opowiedział o Buenos Aires - 21.11.2022 r.

21 listopada 2022 r. w podróż do Buenos Aires - stolicy Argentyny - zabrał podróżników dr Dariusz Tomasz Lebioda – znawca i wykładowca literatury na wielu uniwersytetach w Polsce i na świecie, a jednocześnie prezes Oddziału Bydgosko-Toruńskiego Związku Literatów Polskich.

Dodano 21 listopada 2022
Dr Dariusz Tomasz Lebioda opowiedział o Buenos Aires - 21.11.2022 r.

Dyżur wypożyczalni dla dorosłych

Dyżur wypożyczalni dla dorosłych

Jacek Łapiński na spotkaniu z uczniami żnińskich szkół podstawowych

18 listopada 2022 r. na zaproszenie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Żninie gościł w stolicy Pałuk Jacek Łapiński - pisarz, prawnik, pasjonat psychologii pozytywnej oraz podróżnik po Polsce.

Jacek Łapiński na spotkaniu z uczniami żnińskich szkół podstawowych

Paweł Skutecki gościem żnińskiej książnicy

18 listopada 2022 r. w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Żninie odbyło się spotkanie autorskie z Pawłem Skuteckim - autorem książki "Trzecia Rzesza i koncerny farmaceutyczne".

Paweł Skutecki gościem żnińskiej książnicy

Warsztaty technik pamięciowych

10 listopada po raz kolejny spotkaliśmy się z uczestnikami warsztatów technik pamięciowych.

Dodano 17 listopada 2022
Warsztaty technik pamięciowych